lazy

Parça Sepeti

2012 yılında kurduğumuz Akkaya Otoservis Bilg.Sistemleri şirketimiz  ,  otomotiv sektöründe  başladığı girişimcilik serüvenini 2019 yılında e-ticarette Parça Sepeti ile güçlendirmeyi başarmıştır. Bilgi , birikim ve tecrübeli ekip çalışanları ile de bu serüveni en ileri boyuta taşımıştır. Standartları göz önünde bulundurarak çözüm ve güven içerikli ilkemiz ile yola çıktığımız bu serüvende;  sayısız müşteriye hizmet verdik ve vermeye de devam ediyoruz..

Kuruluşundan günümüze süregelen süreçte ,prensiplerimizi   profesyonellik, empatiı, dürüstlük ve gelişime açık olarak belirledik. Bu sayede  istikrarlı büyüme sergileyerek, e-ticaret sektöründe saygın bir konuma ulaşmayı başardık.

Şirketimizin hedefi ; Oto yedek parça alanında en kaliteli ürünleri, tüketiciye en uygun fiyat ile sunma olup, geride bıraktığımız 11 yıl boyunca da, sektörde hedefimizi  aynı titizlik  korumaya devam etmiştir.

Sitemiz üzerinden gerçekleştirdiğiniz tüm alışverişlerinizde; mağduriyet içermeyen, hızlı teslimat, iptal/iade/değişim bilinci ile yaklaşımını sağlayan müşteri temsilcilerimiz ile en keyifli alışveriş deneyimini yaşamayı mümkün kılıyoruz.

Sektördeki son gelişmeleri ve kullanıcı alanındaki güncel talepleri takip ederek, çağdaş düzeydeki teknolojiyle buluşturduğumuz web adresimizi sizlere sunuyor, en iyi ekip arkadaşlarımız, güçlü ve profesyonel idari yönetimimiz ile takibini gerçekleştirerek, tüketici haklarını en iyi şekilde yaşamanızı sağlıyoruz.

Hedefimiz; kullanıcı deneyimi ile e-ticaret sektöründe  “ziyaretçi memnuniyeti en yüksek” konumuna ulaşarak, kullanıcılarımızın  takdirini kazanmak ve sitemizden sorunsuz, mutlu tüketici konumunda ayrılmanızı sağlamaktır.